Arge ve Formülasyon Çalışmalarımız

Bizimle İletişime Geçin

Destek almak istediğiniz konularda iletişim bilgilerimiz üzerinden ekibimize sorularınızı yönelterek bilgi alabilirsiniz.

Arge ve Formülasyon Çalışmalarımız

Dünya’daki ve Türkiye’deki yenilikler kapsamında gelişen pazarın ihtiyaçlarını göz önünde tutarak ihtiyaca ve istenilene uygun şekilde Ar-Ge çalışmaları yürütmekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız doğrultusunda oluşturduğumuz formülasyonlar ile müşterilerimize anahtar teslim hizmet vermekteyiz ve taleplerine uygun şekilde yeni formülasyon çalışmaları yapmaktayız. Bazı müşterilerimiz ile yalnızca ürün formülasyonu üzerinde çalışırken, diğer müşteri grubumuzun bu formülasyonlar ile fason üretimi için rehberlik ediyoruz.

Formülasyonu geliştirme ve modifiye etme sırasında gereken bütün çalışmaları yaparak ve sürecin takibini/kontrolünü sağlayarak müşterilerimize sunumlar hazırlayıp konu hakkında bilgilendirmeler yapmaktayız. Üzerinde çalışmış olduğumuz formülasyonların tüm yasal süreçlerini, üretim süreçlerini ve gerekli tüm testlerini detaylı olarak müşterilerimize sunuyoruz. Tüm bunlara ek olarak ürünün güvenli olduğunu göstermek amacıyla hazırlanması zorunlu ürün güvenlik değerlendirme raporlarını müşterilerimize sunarak, çalışılan formülasyonun kimyasal kimliği olan MSDS ve Ürün Güvenlik Değerlendirme Raporu’nu sizler için oluşturuyor ve anahtar teslim bir hizmet sunuyoruz.